Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Pensjonat Arka- NIECZYNNE!- za utrudnienia przepraszamy.

Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.


Informacje dodatkowe:
UMOWA POWIERZENIA
 

Obiekt położony jest w cichej okolicy na obrzeżach miasta Przemyśla ok. 4km od centrum miasta. Dojazd zajmuje ok. 15 minut a to owocuje spokojem i możliwością odpoczynku od zgiełku ulic i ułatwia zaklimatyzowanie sie pupila w nowym miejscu.
Zapewniamy fachową opiekę nad Państwa ulubieńcami 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych potrzeb każdego pensjonariusza do którego podejdziemy z profesjonalizmem behawiorysty, spokojem, cierpliwością i sercem. 

W ofercie standardowej mieści się:
pełne wyżywienie tj. ciepły posiłek( mięso drobiowe gotowane z warzywami z dodatkiem na przemian makaronu ryżu lub kaszy ) oraz sucha karma bez ograniczeń.
Niektórzy Goście mają swoje upodobania kulinarne do których się dostosujemy. Istnieje również możliwość dostarczenia swojej karmy.
Spacery w zależności od gatunku zwierzęcia
Ciepłe przytulne miejsce z wygodnym legowiskiem oraz bezpieczne atestowane zabawki w zależności od upodobań. Mile widziane są własne kocyki lub zabawki utrzymujące zapach własnego domu czy właściciela co działa antystresowo.
W naszym pensjonacie dbamy nie tylko o wygodę i komfort pobytu ale także o czystość i higienę Państwa pupili oraz pomieszczeń w których przebywają. W razie potrzeby zapewniamy 24h opiekę weterynaryjną.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie 790-639-393
lub mailowo: agnieszka.naroznowska@gmail.com
Cennik do uzgodnienia w zależności od gatunku, wielkości , czasu pobytu oraz indywidualnych wymagań.
Serdecznie zapraszamy